Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.02.2010 19:20:15 

Ištar Skočická samota

Záchranařina

                                                                                        ZÁCHRANÁŘSKÝ VÝCVIK

  • 1.1.2009 Naše záchranářské bilancování je bohužel smutné, protože vůbec nestíham. S blížící se maturitou na krku ( no hlavně mat. ples a obdobné ptákoviny zabíraj děsně času...) stíhám tak akorát naše "normální" treninky a záchranářských akcí se účastnit nestíháme  Bohužel...

  • Na další záchranářskou akci jsme se bohužel dostaly až v dubnu, jinak se to krylo s normálními treninky :(
  • Dostali jsme šanci vyzkoušet si nastupování a vystupování z vrtulníku na letišti v Líních u Plzně. Ištařice je cestovatelka, takže vrtulník jí nějak moc zvláštní nepřišel a hnala se do něj jako suverén, takže jsme ho pořádně prošmejdily. Pak jsme ještě všichni vyrazili na sutiny na Valchu a bylo to taky moc zajímavé. Celkově jsme si ten trenink pěkně užily.

                

  •           V únoru jsme se byly podívat na lavinovém treninku Záchranné brigády Plzeňského kraje na Špičáku. Ištařici to ohromně bavilo a byla moc šikovná, protože něco hledat, to je její. I se krásně rozštěkala, takže velká spokojenost. Máme dovoleno chodit i na dalších treninky, takže už se moc těšíme na sutiny a potom v létě na vodu. Jinak se účastníme i společných vycházek spojených s vyhledáváním, abychom nezakrněly =) A pilně přeměňuji naši zahradu na výcvikové prostory se všemi možnými překážkami a záludnostmi. Rodina je na vrcholu blaha... =)

     

     

 


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek