Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.02.2010 19:20:15 

Ištar Skočická samota

Obrana

                                                                                                  OBRANA           

                                                                              

 • 1.1.2009 Trenujeme maketky...i s prověřováním, Ištařice mi z nich nosí míčky...vypadá to hezky, ale s figurantem zatim děláme jenom jednu a pak druhou vyštěkávací =) Jinak pravidelná videodokumentace z kousání je v sekci VIDEO.

 • květen 2008 Máme na zahradě vyrobenou maketu, tak obíháme maketu =) Toť asi jediná věc, kterou musim naučit já, jinak zbytek stojí na našich figurantech, páč asi netřeba zdůrazňovat mojí totální absenci zkušeností co se (nejen) obran týká...ale pracuju na tom. Jinak vyzkoušeli sme už kontrolák, hladký vytrvale trenujem a celkově Ištařice kouše prostě jako drak... radost pohledět =)

                          

  •      Obrany asi ani netřeba komentovat. Ištar je naprosto zbožňuje a rukávy, pešky a cokoliv, co drží figurant, jsou prostě ty největší šmejdi na světě a je třeba je zlikvidovat !!! Všechny !!! Je to prostě takovej můj sport´áček, no... =) Zákusy má plné a pevné.
  •      Díky našim dvěma super figurantům - Vašek Kuncl a Štěpán Jindřich - to běsnění dostává už  i nějakou podobu a ubírá se správným směrem. Teď začínáme trénovat hladké zadržení.Na dva úplně první pokusy můžete kouknout ve videu z 10-ti měsíců. Plus také postupně přidávám další videa z našeho snažení...

                            

                                                                      

 


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek